DoH II

Forum sojuszu DoH II


#1 2007-08-11 00:34:04

Paweł_28

Użytkownik

4559636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 55
Punktów :   

Czego oczekujemy od sojuszu, a co możemy zaoferować ?

Witam wszystkich, w związku z ciągłymi konfliktami i brakiem organizacji proponuję aby każdy z sojuszników wypowiedział się tutaj na zadane w temacie pytanie. Może w ten sposób poznamy przyczyny wszystkich nieudanych akcji i braku aktywności niektórych graczy. Jest to jak najbardziej wolny temat, ale uważam, że każdy kto nie ma w .upie tego wszystkiego coś tutaj powinien "stworzyć".


Więc ja rozpocznę:

Otóż od sojuszu oczekuję ewentualnego defensywnego wsparcia militarnego, godnego traktowania i  zainteresowania nic więcej.

Oferuję swoją pomoc we wszystkich akcjach militarnych, gotowy jestem na pomoc ekonomiczna, bede walczyl do ostatniego wojaka dla dobra sojuszu i wykonywal wszystkie rozkazy.

Traktuje ten sojusz bardzo powaznie, pomimo tego iz jest to tylko gra, dlatego że łączy wielu wspanialych ludzi. Uważam bedzie naprawde dobrze kiedy wszyscy zrozumieją, że sojusz to juz nie odpowiedzialnosc tylko za własną osade ale odpowiedzialnosc za pozostalych sojusznikow i  ze czesto inni dostaja po dupie w wyniku braku tejże odpowiedzialnosci.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-08-11 01:53:00

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Czego oczekujemy od sojuszu, a co możemy zaoferować ?

A ja od sojuszu oczekuje coraz mniej bo nie chce mi się pisać po raz kolejny co trzeba zrobić. Do niedawna wszystko traktowałem bardzo poważnie a teraz mam tylko zabawę. Ale o to przecież chodzi. Jest kilku graczy, którzy zawsze mogą na mnie liczyć i z którymi jest sens coś tworzyć ale niestety są i tacy, którzy są niereformowalni a na nich tracić czasu już nie będę.
Jak zobaczę, że przynajmniej większość zrozumie to o czym pisze Paweł, to wtedy pomyślę o większym zaangażowaniu.


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.normalnikibice.pun.pl www.tarczownicyibrodacze.pun.pl www.phone-forum.pun.pl www.ulricknights.pun.pl www.playergame.pun.pl