DoH II

Forum sojuszu DoH II


#1 2007-07-17 14:31:02

Paweł_28

Użytkownik

4559636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 55
Punktów :   

Sojusz sojuszy

Witam

Pisze poniewaz bardzo niepokoi mnie procedura podpsiywania paktow z innymi sojuszami. Jak tak dalej pojdzie to bedziemy ich mieli wiecej niz czlonkow w sojuszu. Mam nadzieje ze wszyscy zdaja sobie sprawe z tego, ze im wiecej paktow tym mniej ofiar do farmienia, oraz wiecej potencjalnych "kontaktow", wiec nie zdziwmy sie kiedy jeden z zaprzyjaznionych sojusznikow zarzada zaprzestania atakow na jakiegos "BOLKA" bo ja atakujac nie mam zamiaru sprawdzac czy moja potencjalna ofiara nie ma przypadkiem jakichs powiazan z naszymi sojusznikami.

Po drugie, proponowalbym stworzenie warunkow dotyczacych paktow, praw i obowiazkow w formie paragrafow i umieszczanie ich na forum przy kazdorazowym podpisywaniu paktow, aby na przyszlosc uniknac tlumaczenia typu "pomylka, przepraszamy", za pomylki moi drodzy sie placi i proponuje zeby ustalac takie warunki przed podpisaniem paktu.

I jeszcze jedno, mamy sojusz miedzy innymi z bOUTFRON, cOUTFRON, OZ - tam znajduje sie po kilku graczy, moze zaproponowac im polaczenie i stworzenie, nie chce mowic glosno, naszej AKADEMII? Co wy na to?, Co na to wladza?

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-07-17 20:59:21

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Sojusz sojuszy

Była już propozycja weryfikacji sojuszy. Ostatnia informacja na ten temat od dona jest taka, że przekazał sprawę Mario Kingowi.
O akademii też już było ale faktycznie niechby się te OZ i outfrontry połączyły z DoH3. Chociaż nie wiem  nic o tym DoH3. Czy mają licencję. Czy tak tylko się nazwali.


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#3 2007-07-18 01:24:25

autochtone

Użytkownik

1587474
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: Sojusz sojuszy

Popieram w 199%. Bo szlak mnie dziś już na amen trafił, jak jakiś lol z sojuszu w którym najlepszy gracz jest gorszy ode mnie mi pisze, że kogoś tam z jego sojuszu pojechałem i jest w ogóle problem. Jak się okazało mamy z nimi sojusz (choć wydawało mi się, że nie).
A biorą pod uwagę ilośc osób z soja w mojej okolicy i ludzi z sojuszy, z którymi mamy pakty, to prawie niemożliwe jest farmienie, co + brak rozwoju:|

Offline

 

#4 2007-07-18 01:40:09

inthewhite

Administrator

4685093
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 101
Punktów :   

Re: Sojusz sojuszy

Gwarantuje ze Marcus wlasnie sie tym zajmuje


I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mrocznewieki.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl www.wstirzaocznie.pun.pl www.muoteck.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl