DoH II

Forum sojuszu DoH II


#1 2007-07-24 18:02:14

prezes78

Użytkownik

7151424
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 30
Punktów :   

wojsko do dyspozycji

Tu proponuje wpisywać jakie ma kto wojsko do dyspozycji na deff. (tylko zainteresowani) -pozostała reszta nie ma na co liczyć :-((((


ja:-posterunek 4


  100 Jeźdźcy Druidzcy  -dobry na piechote
  100 Haeduan               -na jazde


ps.Każdy wpis można edytować i  uaktualnić  zmiany żeby nie pisać 2 razy :-)))

Ostatnio edytowany przez prezes78 (2007-07-24 18:10:51)

Offline

 

#2 2007-07-24 18:09:24

Margo

Gość

Re: wojsko do dyspozycji

Ja mam :
100 pretorian
100 legionistów
Ale te ilości jestem(póki co) w stanie powiększyć

 

#3 2007-07-24 18:23:32

EINI

Użytkownik

5370477
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

200 falang


jestem jak 75kg TNT można nim bezpiecznie palić w piecu ale
przy odpowiednim zapalniku zamiata nie chudy kawałek ziemi
użyty własciwie bardzo wydajna broń
nie właściwie wypala się jak świeca

Offline

 

#4 2007-07-24 18:23:41

jdarex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

....a ja na forum nie chwalił bym sie swoją siłą!!!!
Dlaczego?
- bo kto zagwarantuje mi , że osoby które były ( a już nie są! ) w naszym sojuszu i były zarejestrowane na forum , nie odwiedzają sobie go od czasu do czasu , a informacje sprzedają?!!!
Czy ktoś monituje co dziennnie, kto korzysta z forum?


http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl6_16501.gif
Wystarczy być czujnym, lekcje zawsze przychodzą, kiedy jesteśmy na nie gotowi, i jeśli zwracasz uwagę na znaki, dowiesz się wszystkiego, co jest ci potrzebne, aby postawić następny krok.
                                                    Paulo Coelho "ZAHIR"

Offline

 

#5 2007-07-24 18:30:48

prezes78

Użytkownik

7151424
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

ja nie pisze ile mam woja tylko ile moge przeznaczyć na DEF. bo mam duzo więcej ale zostają na grabież :-)))) i tak innym radze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to bedzie ok.

Offline

 

#6 2007-07-24 19:01:25

jdarex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

prezes78 napisał:

Tu proponuje wpisywać jakie ma kto wojsko do dyspozycji na deff. (tylko zainteresowani) -pozostała reszta nie ma na co liczyć :-((((


ja:-posterunek 4


  100 Jeźdźcy Druidzcy  -dobry na piechote
  100 Haeduan               -na jazde


ps.Każdy wpis można edytować i  uaktualnić  zmiany żeby nie pisać 2 razy :-)))

A tak przy okazji, to wojsko , które podałeś ma się nijak z planem marshala, gdyż w omawianym planie mowa była o najtańszym deffie, aby można go było zawsze szybko odbudować, a i zboże , które ma iść za wojskiem nie było w ilościach tonowych i dało się prosto wyliczyć , czyli jeden wojak , jeden snopek zboża razy ilość godzin przewidywanych na stacjonowanie jako pomoc. A twoje wojsko oczywiście bardzo dobre , ale drogie i jedzą, jedni dwa snopki, a drudzy trzy.


http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl6_16501.gif
Wystarczy być czujnym, lekcje zawsze przychodzą, kiedy jesteśmy na nie gotowi, i jeśli zwracasz uwagę na znaki, dowiesz się wszystkiego, co jest ci potrzebne, aby postawić następny krok.
                                                    Paulo Coelho "ZAHIR"

Offline

 

#7 2007-07-24 19:43:20

prezes78

Użytkownik

7151424
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

jakiego ja wysyłam defa to moja sprawa :-)) a o zboże  zadbać też umiem -kazdy orze jak moze a lepszych 100 konnych w defie niż 300 piechoty :-))) zboże sam przelicz kto potrzebuje więcej

ps. a wojsko do dyspozycji nie znaczy wojsko jakie posiadam :-) tylko ile moge wysłać do kogoś -pozdro

Ostatnio edytowany przez prezes78 (2007-07-24 19:45:05)

Offline

 

#8 2007-07-24 20:44:46

Meve

Użytkownik

957331
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

i własnie to jest bez sensu
jak napisales Prezes -kazdy sobie - i Ty tez
załozenia planu Marshalla byly takie jak zacytowala jdarex, zreszta zapytaj Eryka bo to jego plan
ale oczywiscie u nas zaden plan nie przjedzie, bo kazdy musi byc indywidualista albo pokazac jaki to z niego kozak albo jaki super gracz
odnosnie planu Marhalla ja powiem tak -ja juz dawno zglosilam swojego defa w przeznaczonym do tego watku na forum i utrzymuje go na wymaganym poziomie 10% liczby popa (stosownie uzupelniajac)
i nie chodzi tu o co kto i ile moze
miał byc tani, latwo zastepowalny def a  nie pieprzony konkurs
jedyny problem to szef defa a nie ile bo ile i co to juz wiadomo
wkurza mnie to juz na maksa ze zadna sensowna idea nie ma tu szansy realizacji bo kazdy ja modyfikuje stosownie do wielkosci ego
ehh szkoda słow


I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.
Paulo Coelho "Alchemik"

Offline

 

#9 2007-07-24 20:52:24

gregr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

Ok, ludzie ochłońcie trochę i skupmy się na realizacji planu, który moim zdaniem jest świetny. Tylko trzymajmy się ustalonych zasad. Zawsze ilość deffa można wpólnie podnosić z czasem. Prezes - weź to pod uwagę, że nie wszyscy gracze są tak rozwinięci jak Ty i stąd procentowe określanie ilości woja w stosunku do popa.
Zgłaszam się oczywiście do realizacji planu
581 popa   60 falang (a może być więcej )

Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#10 2007-07-24 22:41:50

jdarex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

jdarex napisał:

....a ja na forum nie chwalił bym sie swoją siłą!!!!
Dlaczego?
- bo kto zagwarantuje mi , że osoby które były ( a już nie są! ) w naszym sojuszu i były zarejestrowane na forum , nie odwiedzają sobie go od czasu do czasu , a informacje sprzedają?!!!
Czy ktoś monituje co dziennnie, kto korzysta z forum?

I stało się to co mówiłem w moim poprzednim poście. Dzisiaj odwiedził nasze forum gracz , który nie jest w naszym sojuszu. "Searoris" sie zwie!!! , mój sasiad, którego sam zwerbowałem, ale nie na długo bo nawet 24godz. nie był w sojuszu. Mój błąd!
Ale dopiero to dało mi do myślenia, co się dzieje z osobami , które opuszczają sojusz?
Co się dzieje z dostępem do forum?
Dzisiaj mam odpowiedź! , każdy kto raz odwiedził to forum ma do niego dostęp! , a co robi z informacjami, które tutaj wyczyta ? , tego już możemy się tylko domyślać!
Myślę , że trzeba zastanowić sie, co można zrobić? , aby jakoś  kontrolować ten proceder, lub może blokować im dostęp?!


http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl6_16501.gif
Wystarczy być czujnym, lekcje zawsze przychodzą, kiedy jesteśmy na nie gotowi, i jeśli zwracasz uwagę na znaki, dowiesz się wszystkiego, co jest ci potrzebne, aby postawić następny krok.
                                                    Paulo Coelho "ZAHIR"

Offline

 

#11 2007-07-24 22:42:42

garock

Gość

Re: wojsko do dyspozycji

prezes78 napisał:

jakiego ja wysyłam defa to moja sprawa :-)) a o zboże  zadbać też umiem -kazdy orze jak moze a lepszych 100 konnych w defie niż 300 piechoty :-))) zboże sam przelicz kto potrzebuje więcej

ps. a wojsko do dyspozycji nie znaczy wojsko jakie posiadam :-) tylko ile moge wysłać do kogoś -pozdro

Witam Prezes78 , trudno się nie zgodzić z tym co piszesz , na pewno jednych stać na to innych na tamto ;
na pewno jedne jednostki są lepsze od drugich
ale piszemy o planie marschala , który został sprecyzowany przez ericssona , a tam jest jasno napisane co każdy powinien utrzymywać ; możemy jedynie dyskutować czy 10% to wystarczająco czy być może powinno być 20%

 

#12 2007-07-25 00:19:42

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: wojsko do dyspozycji

Plan Marshalla jest jeden i w jednej wersji - mojej. Proszę wszystkich o trzymanie się go i nie podejmowanie jego modyfikacji. Oczywiście narazie to tylko teoria ale jesli wszyscy zrobią tak jak przewiduje plan to będzie on działał. Jeśli każdy zacznie robić tak jak mu się wydaje, to gwarantuje, że nikt tego nie opanuje i zabije nas własny bałagan.


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#13 2007-07-27 16:04:26

DrSiurak

Użytkownik

7265511
Call me!
Skąd: Kraków koło Wieliczki
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 66
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

posterunek nr. 3
niebede pisał ile mam ,ale przeznaczyc moge około 100+ 100,wrazie czego jestem to wzmocnic w kazdej chwili,(tz. jak tylko padnie rozkaz pomoc dla kogos)w koncu wyscie mi pomogli to ja sie musze zrewanzoac.

Ps. tylko czegos nie rozumiem,jesli było napisane ( dwa dni wczesniej) ze robimy defa u el to dlaczego jednostki dalej sie schodza,ja wiem ze ktos powie ze ma do niego 35 godz.ale to było podane dwa dni wczesniej,a tak osobiscie czuje ze nic z tego nie bedzie skoro gosciu wysłał szpigów i zaobserwował(oczywiscie szpiegów było jak na lekarstwo)widział co prawda tylko kilka jednostek ale róznych- i mógł sie domyslic ze cos sie szykuje(wkoncu to juz 2 dzien i nic)pozdro

Offline

 

#14 2007-07-27 16:16:35

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: wojsko do dyspozycji

niektorzy ida 2 dni i dowiedzieli sie dzien wczesniej!


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#15 2007-07-27 16:59:14

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: wojsko do dyspozycji

A niektórzy biorąc pod uwagę drogę 30 godzin wysłali uzupełnienia przewidywanych strat. Czyli wysłali 2 x. Zresztą takie były rozkazy. Poza tym gdyby wszyscy tak jak bylo w rozkazach wysłali również zwiadowców, mogło by być naprawdę nieźle a tak to możemy sobie tylko imprezkę urzadzić u allesandro i wracać.


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingsjungle.pun.pl www.forms.pun.pl www.h2o.pun.pl www.counter-strike16.pun.pl www.aamir-khan.pun.pl