DoH II

Forum sojuszu DoH II


#1 2007-07-17 14:06:09

Paweł_28

Użytkownik

4559636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 55
Punktów :   

Projekt centrum - dlaczego jestem na nie

Witam

Jest kilka powodów, które nie przekonuja mnie do tego projektu.

1. Zostalo udowodnione naukowo, ze zyje sie lepiej ludziom, kiedy dzieli ich odległosc
2. Problemy z farmieniem - konkurencja, zatem tylko pomidorki
3. Brak mozliwosci skutecznych atakow

Rozwiniecie pkt 3

Rozrzucenie graczy daje duze prawdopodobienstwo ze kilku z nas wzglednie jeden ma krotsza droge do osady ktora zamierzamy atakowac, na co nam to pozwala:

1. Taki gracz moze szybko przeskanowac ofiare
2. moze prowadzic ataki deorganizujace ofiare, podczas gdy z daleka nadchodzi silny atak.
3. w przypadku kiedy ofiara ucieka z wojskiem isteniej wieksze prawdopodobienstwo zorganizowania przechwytu


Takie jest moje stanowisko wzgledem projektu centrum, ale moze jestem w bledzie.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-07-17 14:52:15

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Projekt centrum - dlaczego jestem na nie

Popieram, a poza tym niektorzy sie juz osiedlili na dobre w swoich okolicach, maja dobre farmy, dogadali sie z sasiadami!


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#3 2007-07-17 21:05:41

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Projekt centrum - dlaczego jestem na nie

Ja myślałem tylko o możliwości przeprowadzki dla graczy, którzy nie mają spokoju. Nie o konieczności.
Z resztą się zasadniczo zgadzam.


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#4 2007-07-18 01:26:18

autochtone

Użytkownik

1587474
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: Projekt centrum - dlaczego jestem na nie

Ja już się w sumie wpisałem na nie. Dzięki Paweł, że wyjaśniłeś dlaczego, bo też tak to widzę, a nie miałem czasu rozwinąć wątku:)

Offline

 

#5 2007-08-08 18:46:26

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: Projekt centrum - dlaczego jestem na nie

rozumiem o co wam chodzi , niestety nie to mialem na mysli - mi chodziklo bardziej o to aby gracze majacy wiecej osad wybudowali tylko jedna jedyna w tym rejonie tak na wszelki wypadek bo sojusz jest dosc rozrzucony po mapie i wynika z tego to :

Atak od niektorych z nas trwa po 40 godzin a co gorsza przeciwnik to widzi - element zaskoczenia staje sie przeszloscia bo wyslaniu katasow nie mamy wtedy mozliwosci wyslania ich na okolicznych wrogow .

A na dodatek buduja tu sie silne sojusze z kazdej strony co mnie troche niepokoi .

Jakby kazdy z nas lub chodz polowa miala tutaj osade po zniszczeniu tamtych osad - bo przeciez mozecie je stracic - tych w centrum nikt  nie bylby w stanie ruszyc bo spotkaloby sie to z natychmiastowa odpowiedzia innych .

Ta osada w centrum bylaby takim kontem typu zaskurniak na czarna godzine :-)

Ale to tylko taka moja luzna uwaga - przymusu nie ma .


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

#6 2007-08-08 23:01:11

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Projekt centrum - dlaczego jestem na nie

ja wybudowalem juz 3 osade na 9 cropowcu i prawda jest brutalna ale marcus ma racje! 4 wybuduje mu nawet za plotem! stolicy nie bede przenosil ze wzgledu na juz rozbudowane pola ale wrazie czego przeniose! w chili obecnej jestem w -/- ale blisko +/- i wole wrazie czego mie osade w ktorej w przeciagu godziny mialbym posilki a nie nastepnego dnia!


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#7 2007-08-09 22:27:33

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: Projekt centrum - dlaczego jestem na nie

Moze raszta tez to pojmie jak ich -VU- albo *Rots* dojedzie ... ja mam narazie spokoj tutaj u mnie a za sasiadow mam sojusznikow wiec narazie sie nie martwie .

Reszta zalezy od reszty .


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-fan-game.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl www.angelking47.pun.pl www.xcw.pun.pl www.narutoreal.pun.pl