DoH II

Forum sojuszu DoH II

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-08-06 12:23:19

Kacper_M

Gość

Praca

Witam. Czy ktoś mi może pomóc znaleźć pracę w Doh II ?? Bo tak za bardzo się nudzę w tym sojuszu. Jak ktoś ma za dużo to mogę przejąć jego część. W Lotr byłem aktywny i teraz dziwnie jest tak siedzieć z założonymi rękami i nic nie robić.

 

#2 2007-08-06 12:37:14

inthewhite

Administrator

4685093
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 101
Punktów :   

Re: Praca

hola hola, jestes tu od 1,5 dnia i juz chcesz byc kims? ludzie ktorzy maja tu jakies stanowiska wypracowali je sobie miesiacami, bedac aktywnymi i zglaszajac jakies pomysly. w zasadzie wiekszosc z tych ktorzy maja stanowiska sa jeszcze z bractwa wilkow, czyli pierwszego sojuszu zalozonego przez marcusa i mnie. tak wiec pracuj, rob cos, zglaszaj pomysly i przede wszystkim podpisz sie pod konstytucja i regulaminem forum bo opusisz sojusz szybciej niz znajdziesz prace


I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe.

Offline

 

#3 2007-08-06 14:34:56

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Praca

Drogi Kacprze, nie znam ciebie ani twoich umiejetnosci, ale popieram to co napisala Ania [inthewhite], ja jestem z jakies chyba 2 miesiace w sojuszu, udzielam sie, zglosilem pare pomyslow, propozycji i nie mam stanowiska, nie jstem zadnym capo, nie zasiadam w g8! i co? i nic, mamy dona i to bardzo dobrego! ciesze sie ze moge robic dla sojuszu tyle ile robie! a poza tym co chcialbys robic? od razu rzadzic wszystkim, wprowadzac swoje pomysly? zastanow sie i najpierw udowodnij ze jestes dobrym graczym i ze dobro sojuszu jest dla ciebie priorytetem a nie stolek! wielu ludzi robi bardzo duzo dla sojuszu mimo iz nie maja stanowisk i nie sa wypisanie na pierwszej stronie! tak wiec bierz sie do roboty!

Ostatnio edytowany przez vadim (2007-08-06 14:35:56)


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#4 2007-08-06 22:20:50

DrSiurak

Użytkownik

7265511
Call me!
Skąd: Kraków koło Wieliczki
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 66
Punktów :   

Re: Praca

moze w anglii ?kacper musisz troche poczekac :)pzdrawiam

Offline

 

#5 2007-08-06 22:25:10

Margo

Gość

Re: Praca

A może po prostu chodziło mu o posittowanie czyjegoś konta....jak widać żółte kropy znowu świecą!!!!

 

#6 2007-08-06 22:57:25

Kacper_M

Gość

Re: Praca

Nie chodziło mi o zabieranie stołka bo nawet o tym nie myślałem. Tylko jestem człowiekiem pracowitym i nie lubię siedzieć bezczynnie. Jak nie mam coś do roboty to się wkurzam Drobne prace by mnie zadowoliły np pomaganie słabszym graczom. Cokolwiek. Może ktoś coś poradzić??

 

#7 2007-08-06 23:00:55

inthewhite

Administrator

4685093
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 101
Punktów :   

Re: Praca

pomaganie? mozesz mi podrzucic troche surki


I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe.

Offline

 

#8 2007-08-06 23:39:50

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Praca

ja tez bym nie pogardzil, szczegolnie zbozem!

a co do roboty, to rob co uwazasz za sluzne, zglaszaj pomysly... nie wiem udzielaj sie!


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#9 2007-08-07 08:33:29

Kacper_M

Gość

Re: Praca

No to Ani wczoraj pomogłem 5 tys surki do niej poszło Zawsze możemy się wymieniać Bo zboża narazie mam na pęczki. Jak coś pisz na moje gg.

 

#10 2007-08-07 20:31:28

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: Praca

No i bardzo fajnie :-)

A ten tekst od Dr.Siuraka byl naprawde fajny z ta praca w Anglii :-) lubie ludzi z duzym poczuciem humoru

Ja tylko dolanczam sie do reszty - moge powiedziec tak - Kazdy solidnie pracuje na swoje stanowisko - wiadomo Eric jest z nami od poczatku gry , pawla28 znam od poczatku traviana i zawsze byl w porzadku sasiadem i doradzal mi jak cos nie wiedzialem .

Prezes78 ma potezna armie a na dodatek wykonuje nawet niejmniejsze rozkazy suwerennie i zawsze duzo sie dziela i robi dla sojuszu . A jego temperament dodaje mu tylko sily - general musi byc silny .

Co do posterunkowych sprawa jest podobna : Lojalni dobrzy gracze z dlugim stazem w sojuszu .

A najlepszym przykladem jest vadim - jest krotko ale byl przez caly czas aktywny w sprawach nam poswieconych - i podziela osobiscie moje poglady ze gra w traviana to dla niektorych tylko zabicie czasu - ale dla nas to hobby i pasja - godziny tu siedzimy na necie , budujemy walczymy nie po to aby ktos nas niszczyl lub mial w dupie nasz sojusz .
Vadim swoja postawa daje przyklad ze stanowisko moze dostac kazdy kto wyrazie taka chec i bedzie aktywnym graczem :-)

A tak naprawde - to dla mnie nie licza sie stanowiska tylko moi sojusznicy i dobro ogulu - sa ludzie ktorzy nie maja stanowiska a robia za 3 i pomagaja .

Pozdrawiam Wszystkich


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

#11 2007-08-07 23:25:52

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Praca

Marcus, az prawie sie poplakalem tak mnie wzruszyles , dziekuje za tak mile slowa!
heh, ma racje nie wystarzy tylko byc, trzeba DZIALAC!


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arenazerqv.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl www.mrocznewieki.pun.pl www.muoteck.pun.pl