DoH II

Forum sojuszu DoH II


#16 2007-07-13 01:10:22

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: Plan Marshalla

Chlopaki - moje rozkazy beda nastepujace . Plan wchodzi natychmist w zycie .  ( prosba do Erica i Pawla_28 )

Jak byscie mogli spotkajmy sie w niedziele 15 lipca o godzinie 23 na gg .

Zrobimy konferencje i obgadamy pare bardzo waznych spraw dla sojuszu - niestety ale potrzebuje waszej dobrej rady i pomocy - bo bardzo wnerwia mnie obecna sytuacja w sojuszu .

Sklada sie na nia wiele punktow w tym :

- Wojsko
- Raporty ( albo ich brak )
- nieobecnosci
- brak zainteresowania
- inne .

Pozdrawiam


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

#17 2007-07-13 01:34:21

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Plan Marshalla

Czyli:
1. Za 3 dni każdy musi spełniać warunki planu Marshalla. (niedziela godz 20:00) Co potwierdzi w specjalnym wątku podpisem.
2. To nie jest akcja w stylu "jak coś to mogę pomóc". To jeden z najważniejszych obowiązków w sojuszu.
3. Szef defensywy będzie nominowany 13-ego lipca wieczorem.
4. Pamiętajcie, że jutro to Wy możecie potrzebować tej defensywy


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#18 2007-07-13 23:50:09

Meve

Użytkownik

957331
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Plan Marshalla

Odnoszę takie wrażenie jakby proste słowo pisane nie docierało do wszystkich.
Plan Marshalla jest bardzo prosty:
po pierwsze -ma obowiązywać wszystkich -więc posty w stylu, mogę pomoc, jakby była potrzeba to dajcie znać, bo mam sporego defa są nonsensowne;

po drugie - jego najważniejszą zaletą jest małe obciążenie finansowe - czyli budujemy najtańsze jednostki defensywne - (darujmy sobie więc teksty w stylu - ja zbuduje lepsze itp, bo nie o to w tym chodzi, mają być tanie bo będzie ich dużo, a będzie ich dużo bo będą pochodziły od 60 graczy);

po trzecie -każdy ma obowiązek utrzymywać defa wysokości 10% popa  (jeśli macie więcej to juz wasza prywatna sprawa);

po czwarte - wojsko to stoi w osadzie i jest na każde zawołanie (nie wysyłamy go na farmienie i nie tłumaczymy sie potem ze nie mogliśmy wysłać bo jeszcze nie wróciło

To tyle jeśli chodzi o tłumaczenie z polskiego na polski -jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości.
I jeszcze jedna sprawa -nie piszmy dla samego pisania i nie ulepszajmy czegoś co jest dobre, tylko po to żeby pokazać jacy to bystrzy jesteśmy


I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.
Paulo Coelho "Alchemik"

Offline

 

#19 2007-07-24 20:46:18

janeker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Plan Marshalla

jestem w zupełności za planem


Bo przyjaciół, to ja mam na cmentarzu

Offline

 

#20 2007-07-24 21:00:49

dyndul

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 16
Punktów :   

Re: Plan Marshalla

Jestem gotów wykonać zadanie do niedzieli.
Plan O.K.

Offline

 

#21 2007-07-27 15:52:44

DrSiurak

Użytkownik

7265511
Call me!
Skąd: Kraków koło Wieliczki
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 66
Punktów :   

Re: Plan Marshalla

plan jest ok tylko widze ze chya pomysł upadł,bo nic w tym temacie sie niedzieje.

Offline

 

#22 2007-07-27 18:10:50

jdarex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: Plan Marshalla

DrSiurak napisał:

plan jest ok tylko widze ze chya pomysł upadł,bo nic w tym temacie sie niedzieje.

Jesteś w błędzie kolego! , czyżbyś nie brał udziału w manewrach, w których bierze udział cały sojusz?
Właśnie jeden z naszych kolegów sojuszników, korzysta z pomocy i założeń, właśnie nie czego innego, jak planu Marshalla!


http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl6_16501.gif
Wystarczy być czujnym, lekcje zawsze przychodzą, kiedy jesteśmy na nie gotowi, i jeśli zwracasz uwagę na znaki, dowiesz się wszystkiego, co jest ci potrzebne, aby postawić następny krok.
                                                    Paulo Coelho "ZAHIR"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracawniemczech.pun.pl www.pokemon-violet.pun.pl www.shinobi-war.pun.pl www.pgs-dm.pun.pl www.adopcjemolosow.pun.pl