DoH II

Forum sojuszu DoH II


#1 2007-07-16 15:37:10

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Pytanie do dona

Mam pytanie... Co dalej? jakie plany na najblizsza przyszlosc? Jakies rozkazy? (oprocz zbiorek na katapulty ktorych i tak nie uzywamy w jakis szczytnych celach)Rozmawialem z erykiem i jego opinie juz znam na temat sytuacji w sojuszu...Malo sie dzieje, 90% czlonkow "hoduje pomidory", wiec moze jakas akcja ktora by ukazala kto sie nadaje do sojuszu... moze jakies akcje lojalnosciowe.... moze by tak wyrzucic wszystkich i przyjac tylko tych ktorzy udowodnia ze sie nadaja! ... mamy niby tych posterunkowych, ale co z tego... nawet nie pisal zeby sie dowiedziec o stanie wojsk, nie przeprowadzal zadnych akcji cwiczebnych... Zrobmy cos! to mi sie nie podoba... wstepujac do tego sojuszu inaczej sobie to wszystko wyobrazalem....myslalem ze bede walczyl  ramie w ramie z elita, z wyjatkowymi ludzmi... a tu... jakbym pewnie zostal zaatakowany to zareagowalo by tylko 5-6 osob.... a reszta.. wydaje mi sie ze by sie cieszyli ze to nie oni sa juz farmieni....moze trzeba malej rewolty....
Przyklad 47 osob jest zarejestrowanych na forum! a co z reszta???? ja sie pytam co znimi, skoro im sie nawet nie chce zarejestrowac to czy im sie bedzie chcialo zrobic cos dla sojuszu???? z 47 osob 7 osob nie napisalo zadnego posta, czyli o ile pamiec mnie nie zawodzi to lamia konstytucje, bo kazdy ma obowiazek brac udzial w glosowaniach!!! a nie ma tlumaczen, ze dopiero sie zarejestrowale, bo niektorzy sa juz od piatku.... to sa takie drobne szczegoly ale pozbierane tworza calosc... dosyc marna calosc.... pniemy sie w gore.... ale wewnetrznie jest coraz gorzej...


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#2 2007-07-16 20:24:43

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Pytanie do dona

W odpowiedzi na Twoje pytania mam propozycję.
Pierwszą rzeczą jaką powinniśmy zrobić to zastanowić się nad likwidacją posterunków (trzymając się terminologii mafijnej regimentów) Mamy regimenty w których nic się nie dzieje a odległość powoduje dodatkowe problemy. To regimenty powinny same własną polityką starać się być integralną i wartościową częścią sojuszu. W posterunkach najważniejszą osobą jest generał (capo regime) i to on ponosi odpowiedzialność za swoich ludzi. Jeśli jakiś regiment staje się problemem z powodu zaniedbań własnych ludzi uważam, że należy go zlikwidować. Jeśli w jego obrębie znajduje się wartościowy i lojalny gracz, załatwiamy mu przeprowadzkę na koszt sojuszu w odpowiedni rejon.
Druga sprawa.
Znalazłem sojusz X, który chce być naszą akademią (DoH3) a z czasem uzyskać suwerenność, tak jak my. Moja propozycja jest taka, aby do tej akademii przydzielić wszystkich z naszego sojuszu, którzy nie są odpowiednio zmotywowani do gry o pierwsze miejsca. Na zwolnione miejsca powołać najlepszych graczy z sojuszu X wraz z kierownictwem. Powstanie w ten sposób super sojusz Doh II ze swoją akademią. 
Czekam jak zwykle na konstruktywna krytykę.
Ericsson


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#3 2007-07-16 20:41:37

gregr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

Pomysł ogólnie dobry, ale jakbyś jeszcze powiedział co to za sojusz X.
Pytanie jakie się nasuwa to: czy warto? Ale odpowiedź na to można uzyskać po oglądnięciu potencjalnej akademii.
Napisz co to za sojusz, a postaram się wysmarować konstruktywną krytykę

Offline

 

#4 2007-07-16 20:54:02

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

Eric - pomysl uwazam za bardzo dobry - ale tutaj na forum nie chce sie o tym wypowiadac bo jak wiadomo sciany maja uszy . Przekaz mi szczegoly na travianie .

A ja przekarze ci swoje instrukcje i pomysly odnosnie twojego manewru z DoH 3 - pierwszy wazny to ten ze DoH3 juz istnieje hehehe ale to akurat nie wazne - wazne jest to z tymi posterunkami


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

#5 2007-07-17 08:33:25

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

no fakt DOH3 juz istnieje, a pomysl Eryka mnie si epodoba, wywalic tam wszystkich czlonkow ktorzy np. hoduja pomidorki, wziasc najlepszych, i tak caly czas, m oglo by to spowodowac wieksze starania( bylo by jak w druzynie pilkarskiej-1druzyna i rezerwa, kto gra slabo idzie do rezerwy, a chyba kazdy chcialby grac w 1 druzynie!)
Mysle ze nie ma potrzeby narazie ujawniania co to za sojusz! tylko mialbym jedna propozycje: jakby sie DoH zgodzil to zeby to byla aDoH3 a nie DOH4... jako sojusz na 14 miejscu chyba mozemy miec wlasna akademie!


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#6 2007-07-17 22:56:17

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

ja mam pomysl jak to zrealizowac ... ze szczegolami prosze zglaszac sie do mnie ... mam pewien plan


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

#7 2007-07-18 20:38:35

DrSiurak

Użytkownik

7265511
Call me!
Skąd: Kraków koło Wieliczki
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 66
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

Don mam takie ptanie bo jestem w kropce,w wiadomosciach straszysz policia(polityczna),ze trzeba atakowac(i bardzo dobrze) i tu mam problem-koledzy z sojuszu(i nie tylko) wysłali mi posiłki do obrony(przed kima i nie tylko )za co bardzo im dziekuje,a ja mam atakowac,to troche nie wporzadku,ja atakuje a oni mnie bronia(chyba ze tak mozna(czytaj zgodza sie)napisz mi jak to rozwiazac-

Offline

 

#8 2007-07-19 00:02:50

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

hmmm ja ci wysalem/ wysylam posilki (nie wiem czy juz doszly!) i to jest moja pomoc dla ciebie, ale jezeli ty w tym czasie bedziesz armil, to sorry cos jest nie tak, wysylam defa zeby ci pomoc w walce z jakims przeciwnikiem, wiec jak masz kogos aakowac to wlasnie jego! a tak poza tym to marcusowi chyba chodzilo o graczy co tylko pomidorki hoduja!!!


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#9 2007-07-19 02:14:54

DrSiurak

Użytkownik

7265511
Call me!
Skąd: Kraków koło Wieliczki
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 66
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

niestety musze atakowac (roskaz) -wiec odeslij jak musisz posiłki-dziekuje za pomoc,bo by mi było wstyd,ja atakuje a ty mnie bronisz,jeszcze raz dziekuje,jak kiedys bedziesz cos potrzebował to napewno sie odwdziwiecze-

Offline

 

#10 2007-07-19 08:52:30

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

Jak bedziesz potrzebowal jeszcze defa to daj znac...


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#11 2007-07-19 14:18:01

DrSiurak

Użytkownik

7265511
Call me!
Skąd: Kraków koło Wieliczki
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 66
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

ja fefa zawsze potrzebuje,z kima chwilowy spokój,ale 2 VU mnie nekaja,troche mi dzisiaj zabrali(ale sporo woja mu zgineło),widziałes raport?

Offline

 

#12 2007-07-19 14:34:44

garock

Gość

Re: Pytanie do dona

Szanowni Państwo ; z tego co widzę to jest to pokój Dona , a Wy trochę pogaduchy sobie z tego zrobiliście ; o ile kiedyś dobrze zrozumiałem , po to zostało stworzone nowe forum , abyśmy mieli uporządkowane tematy ; a zaczyna sie ................... burdelik ; trzymajmy się tematów i poszczególnych forum ;
pozd
ps
aha i miałbym prośbę o pisanie poprawnie , literówki się zdarzają , ale niektóre teksty to już tajne korespondencje

 

#13 2007-07-19 15:14:05

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

DrSiurak napisał:

ja fefa zawsze potrzebuje,z kima chwilowy spokój,ale 2 VU mnie nekaja,troche mi dzisiaj zabrali(ale sporo woja mu zgineło),widziałes raport?

Widzialem Raport! 150 woja stracil , wiec moze go to troche ochlodzi...


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

#14 2007-07-19 19:24:38

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Pytanie do dona

Ten atak to nasza porażka. Przy moich założeniach powinien stracić wszystko a nasze straty powinny być dużo mniejsze. Ale róbcie co chcecie. Zaliczyłeś padakę i się cieszysz. To smutne.


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#15 2007-07-19 22:34:49

vadim

Użytkownik

6125802
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 137
Punktów :   

Re: Pytanie do dona

Ericsson napisał:

Ten atak to nasza porażka. Przy moich założeniach powinien stracić wszystko a nasze straty powinny być dużo mniejsze. Ale róbcie co chcecie. Zaliczyłeś padakę i się cieszysz. To smutne.

powinny byc duzo mniejsze ale 3 osoby tylko wyslaly defa


"NO SUCH LUCK, NO LUCK AT ALL..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3elegnica.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.magia.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroja.pun.pl