DoH II

Forum sojuszu DoH II


#1 2007-08-10 18:14:35

max332

Gość

pożegnanie

chciałbym podziękować wszystkim za grę, może jeszcze się spotkamy na innym serwerze
pozdrawiam

 

#2 2007-09-28 01:13:47

DrSiurak

Użytkownik

7265511
Call me!
Skąd: Kraków koło Wieliczki
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 66
Punktów :   

Re: pożegnanie

wiadomosc do wszystkich
chciełem sie z wami pozegnac,koncze granie na tym serwie,powodów jest pare.np.kiepskie miejsce,daleko od sojuszu,dzisiejsza strata wioski,i notoryczne napadanie przez goscia co ma 11000 piechoty i 4000 koni.stwierdziłem ze to niema sesu,nawet gdybysmy tu defa zrobili to i tak predzej czy pozniej mnie zjada(koło mnie jest około 40 wiosek VU),jeszcze dzisiaj zaatakuje goscia tego co był rozkaz(moi maja blisko)i koncze ,od jutra mozecie mnie jezdzic (jeszcze bede kukał i w miare mozliwosci cos wam wysyłał(jak mnie nie zjada dzisiaj(juz idzie 2 ataki)Było mi bardzo miło z wami grac,pierwszy raz spodkałem takich super ludzi(sojusz był rewelacyjny),az zal odchodzic.nasze forum było najlepsze na jakim pisałem (nie travianoskie) i naprawde naj naj.zycze wam powodzenia w walce z VU.(rozwalcie ich).moze sie jeszcze spotkamy.powodzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filmy3gp.pun.pl www.rggu49.pun.pl www.craftville.pun.pl www.pirazyoko.pun.pl www.jlb-clan.pun.pl