DoH II

Forum sojuszu DoH II


#1 2007-07-12 08:27:12

Paweł_28

Użytkownik

4559636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 55
Punktów :   

DoH ll vs NacMac

Witam jeden z naszych zaatakował członka NacMac, a konkretnie rgag.  Nie mam nic przeciwko, bo ich nie lubie ale Panowie zdeklarujmy sie, nie róbmy waritaów z siebie i Marco, który prowadził rozmowy w związku z warunkami pokojowymi.

Offline

 

#2 2007-07-12 13:24:17

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: DoH ll vs NacMac

Trwaja wlasnie rozmowy na temat sojuszu z NacMAc - nie wiem kto wydal polecenie i zgode na ataka na ten sojusz . Zaraz napisze o tym do tego pana rgag - taka samowolka jest karalna .

Mario wlasnie z nimi gada - po konsultacji ze mna na ich temat - mysle ze mogli by nam pomoc dobrac sie do dupy innym wrogom - ich pozycje sa ciekawe i dobrze polozone ... nie musze nawet mowic ze leza w strategicznych punktach .

Zaraz spraw wyjasnie ...


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

#3 2007-07-12 20:41:47

prezes78

Użytkownik

7151424
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: DoH ll vs NacMac

ja o nacmac już nie myśle :-) chociaż pierwszy zaatakował - rozwalił mi palisade -grabi moje farmy itp. mam inne sprawy :-) ale fakt faktem jak  będzie przesadzał w swojich działaniach -ja nie bede stał i sie przyglądał :-)

-a i jeszcze jedno martwmy się coraz częstszymi atakami ze stronu  -UV- i innch z pierwszej 5 -bo tu jest sprawa pogrzebana a nie tym kto od nas kogo zaatakował :-))

Offline

 

#4 2007-07-13 00:59:33

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: DoH ll vs NacMac

gracz greg wyslal swoje wojsko jak jeszcze bylismy w stanie wojny z nimi tylko tak dlugo to trwalo . Gadalem dzisiaj juz szefen Nacmac i zadnej agresji z ich strony wiecej juz nie bedzie . A co do 1 piatki to jutro bede mial chwile czasz to pogadam o tym z Warsylia . Moze razem na nich uderzymy ? Wszystkimi sojuszami - zeby nie mysleli ze my to gesi ...


Ja sie nie boje ani Vu ani nikogo innego ! Niech po nas przyjda !

Jednak samowolny atak na Vu bylby samobojstwem to jest druga strona medalu .

Niby tak odpowidzmy atakiem ale jak przuyjdzie co do czego to nawet marschalla nie ma . Jedynie Pawel_28 zoobowaizal sie ze wykona ten plan - problem polega na tym ze nie ma ochotnika na marschalla jesli chodzi o samo nie tyle wykonanie misji co rozbudowanie zborza i robienie deffa .

Ale na to znajdzie sie sposob ...


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograonline.pun.pl www.zjazdrpg.pun.pl www.hulewiczow4.pun.pl www.grafamargo.pun.pl www.cavallone.pun.pl