DoH II

Forum sojuszu DoH II


#16 2007-08-11 09:54:31

Margo

Gość

Re: Tym razem deff do .upy

Wiecie co...rozwalają mnie teksty,że don ma tyle wiadomości,że na nic innego nie pozostaje mu czasu...buahahahahaha....
Sorry nie jestem nowicjuszem na travianie i nie siedzę 24h na dobę w necie ani tym bardziej w grze....ale nie spotkałam się z takim szefem sojuszu, co to ma przeciążenia i nie wyrabia....
Chyba musi zmienić sekretarkę albo przyjąć kolejną skoro nie dają rady...buahahahahahahahahahahah
A co będzie jak don zostanie właścielem 10 osad + te wszystkie wiadmości.....ehhhhh....marnie to widzę!!!!

Rozbrajacie mnie

Ostatnio edytowany przez Margo (2007-08-11 10:08:37)

 

#17 2007-08-11 10:20:18

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Tym razem deff do .upy

Oczywiście z cały szacunkiem do wszystkich ale pora nauczyć się odróżniać konstruktywną krytykę od zwykłej złośliwości. Zarówno ja jak i Margo nie krytykowaliśmy żadnego członka sojuszu ale ich decyzje, pomysły i treść wydanych rozkazów. Jeśli nie można się otwarcie wypowiadać w tym sojuszu na tematy związane z sojuszem, to wpiszcie to do konstytucji. Uważam więc , że żadne normy nie zostały przekroczone a sytuacja wniknęła ze zbytniej wrażliwości niektórych graczy.
Wybieraliśmy w demokratycznych wyborach Marcusa a tymczasem okazuje się, że tu być może rządzi niejaka inthewhite. To nie tak miało być. Gra nie powinna byc dla nikogo obowiązkiem ale skoro się już gra, to argument o braku czasu jest dla mnie niezrozumiały. Nie może też być sytuacji kiedy my, przeciętni szarzy gracze jesteśmy straszeni wydaleniem z sojuszu bo nie dopełniliśmy jakiś tam obowiązku a szefostwo nie czyta nawet forum bo nie ma czasu. A jak będą ćwiczenia i ja powiem, że nie mam czasu? Jak nie ma czasu to po co grać? Może zostawić więc tą wielka politykę, układy, władzę, nakazy, rozkazy, konstytucje i inne pierdoły i zacząć poprostu sobie fajnie grać. Myślę, że niewiele się zmieni na gorsze a grać będzie przyjemniej.


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#18 2007-08-11 10:22:39

inthewhite

Administrator

4685093
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 101
Punktów :   

Re: Tym razem deff do .upy

Margo napisał:

Wiecie co...rozwalają mnie teksty,że don ma tyle wiadomości,że na nic innego nie pozostaje mu czasu...buahahahahaha....
Sorry nie jestem nowicjuszem na travianie i nie siedzę 24h na dobę w necie ani tym bardziej w grze....ale nie spotkałam się z takim szefem sojuszu, co to ma przeciążenia i nie wyrabia....
Chyba musi zmienić sekretarkę albo przyjąć kolejną skoro nie dają rady...buahahahahahahahahahahah
A co będzie jak don zostanie właścielem 10 osad + te wszystkie wiadmości.....ehhhhh....marnie to widzę!!!!

Rozbrajacie mnie

TO juz nie jest konstruktywna krytyka, tylko zwykle chamstwo.


I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe.

Offline

 

#19 2007-08-11 10:36:29

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Tym razem deff do .upy

inthewhite napisał:

TO  tylko zwykle chamstwo.

Leper też tak powiedział jak wyleciał z koalicji.

Trudno nie zgodzić się z Margo. Właśnie co będzie dalej?

Ostatnio edytowany przez Ericsson (2007-08-11 10:40:30)


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#20 2007-08-11 10:42:46

inthewhite

Administrator

4685093
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 101
Punktów :   

Re: Tym razem deff do .upy



good one.

a jesli czujecie tak wielka potrzebe psioczenia jaka to ja jestem zla to zapraszam na traviana, nie zawalajmy tym forum.

co bedzie dalej? no coz, tak madrzy i mocni gracze jak wy moga zawsze zdetronizowac panujacego. albo zalozyc wlasny sojusz moze?


I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe.

Offline

 

#21 2007-08-11 10:52:11

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Tym razem deff do .upy

Ależ nam chodzi o coś zupełnie przeciwnego. Chcemy żeby rządził Marcus a nie Ty, bo Ciebie nikt nie wybierał.
I nik nie powiedział, że jesteś zła Aniu. Jesteś dobra, masz tylko przerost ambicji nad możliwościami.

Ostatnio edytowany przez Ericsson (2007-08-11 10:57:20)


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#22 2007-08-11 10:52:30

Margo

Gość

Re: Tym razem deff do .upy

Do inthewhite :

Wolność słowa ,jak sama pisałaś, obowiązuje w tym kraju!!
Czyżby nie tyczyła się wszystkich??

Dokładnie! Chodzi nam o to,żeby RZĄDZIŁ MARCUS!!!!

Ostatnio edytowany przez Margo (2007-08-11 10:53:59)

 

#23 2007-08-11 10:55:08

inthewhite

Administrator

4685093
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 101
Punktów :   

Re: Tym razem deff do .upy

A co takiego robie ze uwazasz ze ja tu rzadze? Czy wydaje jakies polecenia? Rozkazy? To ze czasem pisze ze Marcus to, Marcus tamto, to tylko dlatego ze znam jego sytuacje i jego przekonania na tyle, ze moge cos takiego powiedziec. Naprawde nie wiem w czym tkwi Wasz problem.


I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe.

Offline

 

#24 2007-08-11 11:28:09

Ericsson

Użytkownik

750137
Skąd: Portsmouth
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Tym razem deff do .upy

Napiszę wprost.
Inthewhite.
Skoro Marcus nie ma czasu na grę a Ty (jak wynika choćby z ilości postów) masz go dużo, to jest wysoce prawdopodobne, że Marcus jest wodzem marionetkowym.
Prawdopodobnie gdyby Twoje wypowiedzi nie świadczyły o braku podstawowych zasad gry w Travian i były korzystne dla sojuszu, nikt by Ci tego nie miał za złe. Z punktu widzenia szarego gracza, który się trochę orientuje w temacie, mądrzysz sie nie mając pojęcia czasami o czym piszesz.
Przykład: Wyrażasz oburzenie, że komuś zrabowali z magazynu aż 12 000 surowca słowami "jak można tyle surowca trzymać w magazynie! ". A nie wiesz, że aby wybudować np rezydencję na 20 poziom potrzeba  mieć ok 50 000 surowca. To gdzie ten człowiek ma trzymać tą surówkę? W banku?
Jeśli już stosujemy nomenklaturę administracyjną to za dużo jest prywaty w Twoich wypowiedziach. To, że jesteś koleżanką Marcusa nie sprawia, że zostajesz przez resztę członków traktowana w szczególny sposób. Jesteś takim samym graczem jak każdy z nas i Twoja opinia kształtowana jest poprzez Twoje własne wyniki i jakość Twoich wypowiedzi.
Zamiast tracić czas na przekazywanie informacji o tym co jest w sojuszu pomiędzy Tobą i Marcusem, może będzie lepiej i szybciej jak Marcus sam przeczyta posty na forum.
To, że znasz przekonania jakiegoś człowieka nie upoważnia Cię do podejmowania za niego decyzji wobec ludzi, którzy nie obdarzyli Cię zaufaniem. (np. nie mogę pojechać sobie do sejmu i powiedzieć, że znam przekonania Kaczyńskiego i teraz będzie tak jak ja chcę)
Czy wyraziłem się jasno?


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_22278.gif
   http://images20.fotosik.pl/352/a8224ee3af0e719c.png
"Zemsta to potrawa, która najlepiej smakuje kiedy jest już zimna" 
                               -Vito Corleone-

Offline

 

#25 2007-08-11 12:15:00

inthewhite

Administrator

4685093
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 101
Punktów :   

Re: Tym razem deff do .upy

Czas mam, owszem, bo w końcu mam zasłużone wakacje, a Marcus ma go mało, bo pracuje. Chyba nie mozna nikogo za to winic prawda?

Ericsson napisał:

Przykład: Wyrażasz oburzenie, że komuś zrabowali z magazynu aż 12 000 surowca słowami "jak można tyle surowca trzymać w magazynie! ". A nie wiesz, że aby wybudować np rezydencję na 20 poziom potrzeba  mieć ok 50 000 surowca. To gdzie ten człowiek ma trzymać tą surówkę? W banku?

Tego akurat nie wiedzialam, bo, jak sam powiedziales, nie mam jeszcze tyle poziomow. Wyrazilam swoje zdanie, co przede mna robili takze inni rowniez wklejajac rozne 'podboje'. Donich juz sie nie przyczepiles.

Ericsson napisał:

Jeśli już stosujemy nomenklaturę administracyjną to za dużo jest prywaty w Twoich wypowiedziach. To, że jesteś koleżanką Marcusa nie sprawia, że zostajesz przez resztę członków traktowana w szczególny sposób. Jesteś takim samym graczem jak każdy z nas i Twoja opinia kształtowana jest poprzez Twoje własne wyniki i jakość Twoich wypowiedzi.

Nie oczekuje tego od innych i tez nikt mnie specjalnie nie traktuje. Wypowiadam swoje opinie tak jak kazdy inny, ale tak sie sklada ze Ty, wiedzac ze znam Marcusa, odbierasz to jako prywate.

Ericsson napisał:

Zamiast tracić czas na przekazywanie informacji o tym co jest w sojuszu pomiędzy Tobą i Marcusem, może będzie lepiej i szybciej jak Marcus sam przeczyta posty na forum.

To on mnie sam o to poprosil wyraznie - jesli cos sie dzieje na forum, mam mu powiedziec zeby tu przyszedl i wydal swoja opinie. Dostajac codziennie setki mejli na travianie nie moze siedziec i tu i tu, i jeszcze pracowac i miec cos z tego zycia dla siebie.

Ericsson napisał:

To, że znasz przekonania jakiegoś człowieka nie upoważnia Cię do podejmowania za niego decyzji wobec ludzi, którzy nie obdarzyli Cię zaufaniem. (np. nie mogę pojechać sobie do sejmu i powiedzieć, że znam przekonania Kaczyńskiego i teraz będzie tak jak ja chcę)
Czy wyraziłem się jasno?

Nigdy nie podjelam za niego decyzji wobec nikogo. Jakies przyklady?

Mam nadzieje ze ja wyrazilam sie jasno. I skonczmy juz to bo to ani dobre miejsce na to, ani nie prowadzi to do niczego konstruktywnego. Chce tylko zebyscie wiedzieli ze nigdy nie probowalam za nikogo tu rzadzic i nawet bym nie chciala. Po prostu pomagam Marcusowi sie w tym wszystkim pozbierac, bo sam mnie o to prosi i nie widze w tym nic zlego. Nie drazmy juz tego, pojdzmy na kompromis i niech sojusz sie nadal rozwija tak jak sie rozwijal zawsze, bo przeciez to jest najwazniejsze.


I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe.

Offline

 

#26 2007-08-11 12:15:51

gregr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Tym razem deff do .upy

wow strasznie lepka atmosfera się zrobiła. Wetnę się do Waszej dyskusji, bo jako obserwator, ale zarazem członek sojuszu, nie mogę udawać, że atmosfera nie udziela się wszystkim. Powiem to jeszcze raz: mniej polityki, więcej przyjaznego spojrzenia na innych.
Interwhite - jest część racji w tym co pisze Eric i nie ma co brać tego jakoś specjalnie do siebie tylko spojrzeć na to z dystansem. Posypało się trochę mocnych słów, trochę niepotrzebnych słów, ale czasami taka wymiana zdań prowadzi tylko do lepszego. Ochłońcie trochę ludzie, bo z tego co zauważyłem mamy sporo postaci, które działają i wypowiadają się pod wpływem impulsu. Tu też kieruję się do Margo: wiem, że dosyć dobitnymi uwagami próbujesz bronić swojego i jest to odpowiedź na wcześniejsze wypowiedzi Interwhite, ale ludzie jesteśmy tu po to żeby się rozerwać i to w tym rozrywkowym słowa tego znaczeniu a nie dosłownie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Offline

 

#27 2007-08-11 12:22:55

inthewhite

Administrator

4685093
Skąd: Wro
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 101
Punktów :   

Re: Tym razem deff do .upy

gregr napisał:

wow strasznie lepka atmosfera się zrobiła. Wetnę się do Waszej dyskusji, bo jako obserwator, ale zarazem członek sojuszu, nie mogę udawać, że atmosfera nie udziela się wszystkim. Powiem to jeszcze raz: mniej polityki, więcej przyjaznego spojrzenia na innych.
Interwhite - jest część racji w tym co pisze Eric i nie ma co brać tego jakoś specjalnie do siebie tylko spojrzeć na to z dystansem. Posypało się trochę mocnych słów, trochę niepotrzebnych słów, ale czasami taka wymiana zdań prowadzi tylko do lepszego. Ochłońcie trochę ludzie, bo z tego co zauważyłem mamy sporo postaci, które działają i wypowiadają się pod wpływem impulsu. Tu też kieruję się do Margo: wiem, że dosyć dobitnymi uwagami próbujesz bronić swojego i jest to odpowiedź na wcześniejsze wypowiedzi Interwhite, ale ludzie jesteśmy tu po to żeby się rozerwać i to w tym rozrywkowym słowa tego znaczeniu a nie dosłownie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Zgadzam sie z Toba - wiem że jestem impulsywna etc., ale nie uwazam zebym zrobila cos zlego i zeby ktos mogl zarzucac  mi jakies manipulacje. Niektórzy biorą tą grę zbyt serio, a niektórzy, jak widać, wręcz szukają rozrywki w postaci pastwienia sie nad kimś. Dla mnie to zabawa, ale jeśli mam się bawic w takiej atmosferze to nie wiem czy mi się chce.

btw., inthewhite, nie interwhite


I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe.

Offline

 

#28 2007-08-11 12:50:44

gregr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Tym razem deff do .upy

Będę mówił Aniu - tak ładniej

Offline

 

#29 2007-08-11 15:18:27

Marcusaurelius

Użytkownik

6435788
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 65
Punktów :   

Re: Tym razem deff do .upy

Hejka !
Pare slow tym razem odemnie :

Zaczne ten post tak :

Drodzy przyjaciele i towarzysze broni !

Ostatnio porobilo sie troche syfu i powstaly zupelnie niepotrzebne nam klutnie , a zawinilismy wszyscy .
Ja tynm ze nie wchodze na Forum za czesto , Mario ze wydaje rozkaz bez skonsultowanie tego ze mna - a co gorsza nie do swojego posterunku ktorym rzadzi tylko do wszystkich graczy do czego nie jest upowazniony .

Jak wroci Prezes to on zajmie sie akcjami militarnymi , bo mi faktycznie brakuje na to czasu . Powiem wam tak tylko dla zrozumienia mojej sytuacji jak wyglada dzien z peryspektywy Dona to moze zrozumicie mnie troche :

wstaje o 5 30 rano i jade do pracy
o godzinie 17 jestem w domu .

Zasiadam przed komputer a tu od 20 do 30 wiadomosci na samym travianie .
Do moich obowiazkow nie nalezy tylko odpowiedziec na te posty ale zajmuje sie jeszcze polityka sojuszu , dyplomacja bo od mojego dyplomaty nie slyszalem ani slowa od 2 miesiecy przez co go tez zmienie . Najsilniejsze sojusze zawiazuje niedlugo koalicje w tym i DoH - jakbym sie nie zapytal co i jak to pewnie bysmy w sklad tej koalicji nawet nie weszli . Rozstawilem do tego pare wtyk w roznych sojuszach przez co mam dosyc swieze informacje na temat naszych wrogow i co sie z tym wiaze jeszcze wiecej roboty .

Nie ukrywam nie radze sobie z tym wszystkim !!! Doba musiala by miec 48 godzin abym mogl sie wszystkim zajac - problem u nas w sojuszu wyglada nastepujaco - jakby kazdy organ wladzy dzialal jak nalezy nie mialbym tyle pracy tutaj a co sie z tym wiaze - wiecej czasu na inne sprawy sojuszu - typu FORUM .

Jezeli ktos mi zarzuca ze mnie nie ma , lub jesli zle wykonuje moja prace to prosze zastanowcie sie nad wyborem nowego wodza - ja nie jestem rzadny wladzy - chce tylko aby " moj " sojusz byl silny .

Naprawde - jezeli uwarzacie ze moj czas jako Dona w tym sojuszu sie juz skonczyl - chetnie podam sie do dymisji .

P.S. Jednego tutaj tolerowal nie bede - wzajemnego obrazania sie miedzy soba ! - jezeli ktos chce kogos obrazac z moich sojusznikow to niech sobie poszuka innego sojuszu w ktorym takie rzeczy sa na porzadku dziennym .

Ja tez ostatnio krytykowalem ludzi dosc ostro za co ich rowniez przepraszam .

Aha i jeszcze jedna extra wiadomosc  do Margo :
A mianowicie - tacy ludzie jak Ericsson , Kabuk , Wioskowiec , Mario King , Meve , Jdarex , Pawel28 a takze Inthewhite sa z nami od poczatku z bylego Bractwa Wilkow - Jezeli ktos ich krytykuje to niech sie najpierw zastanowi  co reprezentuje swoja osoba . Bo jezeli ktos ma cos do powiedzenia w tym sojuszu albo ma zamiar rowniz mnie krytykowac to wlasnie oni bo znamy sie nie od dzis i to my jestesmy krwia tego sojuszu . A nie ty ktora wpadla tu pare dni temu i mysli ze zawojuje swiat i pozmienia wszystko - my ten sojusz budowalismy od podstaw i jestem dumny z tego co razem udalo nam sie osiagnac - a stolki nie maja tutaj nic z tym doczynienia .

Tyle ode mnie .


'Mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - albo dostanę twój podpis na papierze albo twój mózg.' - Vito Corleone

Offline

 

#30 2007-08-11 16:55:18

Margo

Gość

Re: Tym razem deff do .upy

"Aha i jeszcze jedna extra wiadomosc  do Margo :
A mianowicie - tacy ludzie jak Ericsson , Kabuk , Wioskowiec , Mario King , Meve , Jdarex , Pawel28 a takze Inthewhite sa z nami od poczatku z bylego Bractwa Wilkow - Jezeli ktos ich krytykuje to niech sie najpierw zastanowi  co reprezentuje swoja osoba . Bo jezeli ktos ma cos do powiedzenia w tym sojuszu albo ma zamiar rowniz mnie krytykowac to wlasnie oni bo znamy sie nie od dzis i to my jestesmy krwia tego sojuszu . A nie ty ktora wpadla tu pare dni temu i mysli ze zawojuje swiat i pozmienia wszystko - my ten sojusz budowalismy od podstaw i jestem dumny z tego co razem udalo nam sie osiagnac - a stolki nie maja tutaj nic z tym doczynienia . "

To najlepiej nie przyjmuj nikogo nowego do sojuszu lub postaraj się o nowy paragraf w konstytucji,który wypowiedzi "nowych" sojuszników będzie dopuszczał po określonym(rzecz jasna przez Ciebie) czasie,kiedy ów gracz będzie mógł już Cię skrytykować.

Ponadto,sami sobie przeczycie...najpierw wiadomości(wulgarne),że nikt nie korzysta z forum....jak już korzysta to niestety też źle,bo nie głaszcze, nie chwali tylko pisze PRAWDĘ....a że ona w oczy kole,więc pada propozycja,żeby jednak nie rozmawiać na forum, a na travianie...i znowu kolejne wiadomości do tych "setek",których okiełznać się nie da.....??????

Dobrze,Marcus&inthewhite skoro tak bardzo wam nie pasuje moja osoba, to szukam sobie innego sojuszu ( sugestia inthewhite) i obiecuję,że więcej na forum nie zajrzę i nie będę psuć waszego dobrego imienia....

p.s. Ericsson mnie poparł w krytyce....nie Ciebie!! Tylko układziku
Więc teraz Ty zastanów się, co "sobą reprezentujesz"

Ciao

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wstirzaocznie.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl www.arenazerqv.pun.pl www.mrocznewieki.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl